TL
TR
Hakkımızda

Araç kiralamada "Akıllı Hareket" dönemini başlatan Mobilup, İsotlar Grup güvencesiyle, fark yaratan bir hizmet vizyonu sunmaktadır. Müşterilerimizin güvenliği bizler için en önemli noktalardan birisi. Bu sebeple garantisi yapılmış, bakımları düzenli olarak gerçekleştirilen düşük kilometreli araçlar ile hizmet sunmayı amaç edinmekteyiz. Müşterilerimizin konforu için yeni model araçlar ile hizmet sunmaktayız. Mobilup, Akıllı Hareket sloganı ile çıktığı bu yolculukta uygun fiyat politikası, kolay ve rahat online ödeme seçenekleriyle müşterilerine rahatlık sağlamaktadır. 


Mobilup, uygun fiyat politikası ve kullanıcı dostu hizmeti ile kiralamada her zaman yanınızda!
İsotlar Grup


İsotlar Grup 1965 yılından bu yana, dünyanın lider otomotiv ve motosiklet markalarının distribütörlük, yetkili satıcılık ve servis hizmetleriyle faaliyetlerini yürütmektedir. Yıllardır devam etmekte olan operasyonel çalışmalarda ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimi yeni yatırımlara aktararak istikrarlı büyüme elde etmiştir.
Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun bir diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır. 2022 yılı itibariyle de İtalyan traktör markası olan Antonio Carraro'nun Türkiye operasyonlarından sorumlu tek yetkilidir.


Vizyonumuz

Sürekli değer üretmek.


Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz alanlarda yetkin insan kaynağı ile müşterisini tanıyan, rekabetçi pozisyonunu koruyan, operasyonel mükemmellik doğrultusunda sürekli yatırım ile sürdürülebilir kar üreterek fark açmaya devam eden yalın yönetim anlayışına sahip bir organizasyondur.


Değerler

Büyük bir takımız

Müşterilerimiz için varız

Dayanıklıyız

Çeviğiz

Girişimciyiz


Markalarımız


İsotlar Grup: https://www.isotlar.com.tr/

İsotlar Tarım: https://www.isotlartarim.com/

Antonio Carraro: https://antoniocarraro.isotlar.com.tr/

Aykan Motor: https://www.aykanmotor.com.tr/

Mobilup: https://www.mobilup.com.tr/

İsotlar Motor: https://www.isotlarmotor.com/

Peugeot: https://www.peugeotscooters.com.tr/

Lambretta: https://www.lambrettascooters.com/tr/

Brixton: https://www.brixton-motorcycles.com/tr/

Govecs: https://www.govecsturkiye.com/

Horwin: https://www.horwinturkiye.com/

UM: https://www.umturkiye.com/

BSAhttps://www.bsacompany.co.uk/

Malaguti :  https://www.malaguti.bike/tr/


Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et